پیام اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

۳۰ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۹ کد : ۲۱۰۷۷ اطلاعیه‌ها
تعداد بازدید:۲۷۰
پیام اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

پایان شهریور ماه یادآور خاطرات آغاز هشت سال دفاع مقدس مردم ایران است. روزهایی که تمام ذرات خاک میهن اسلامی مان، سربلندی ملتی را شهادت می دهد که سرافرازانه در مقابل دنیای کفر و استکبار، مقاوم تر از کوه ایستادگی نموده و بر بلندای قله ی افتخار، بیرق آزادگی را به اهتزاز درآوردند.

دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران، نمادی از فرزانگی ملت سرفرازی است که خاطرات دلاوری های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.

هفته دفاع مقدس یادآور ایثار و استقامت راد مردان و شیر زنانی است که در لبیک به فرمان امام و مقتدای خویش در دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی نموده و با تأسی از سرور و سالار آزادگان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام حماسه های ماندگاری را بر برگ های زرین انقلاب اسلامی ثبت کردند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاور مردیهای تمامی شهیدان والا مقام، جانبازان و آزادگان و همه ی رزمندگان گرانقدر و همچنین تسلیت فرارسیدن اربعین شهادت امام حسین علیه السلام و شهدای دشت نینوا، از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیقات روز افزون همگان به ویژه ایثارگران سرافراز را در پرتو منویات رهبر عظیم الشان انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا، حضرت آیت اله خامنه ای (مد ظله العالی) مسئلت می نمائیم.

اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران