اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران
اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران
بازگشت

جلسه شورای مدیران کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه یک آموزش عالی برگزار شد (15/10/1397)

     

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  دومین جلسه شورای مدیران کل امور دانشجویان شاهد وایثارگر دانشگاه‌های منطقه یک آموزش عالی کشور در سال تحصیلی 98- 1397 روز چهارشنبه 12 دی ماه  و با حضور مهندس محمدی، سرپرست اداره کل امور دانشجویان شاهد وایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، نورچه ای معاون فرهنگی و اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و مدیران کل امور دانشجویان  شاهد وایثارگردانشگاه های منطقه یک، در سازمان مرکزی دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه آقای دکتر اللهیاری دبیر شورای مدیران منطقه یک، ضمن تقدیر از حضور مدیران حاضر در جلسه ، از میزبانی دانشگاه علم و صنعت قدردانی نموده و  یاد و خاطره رشادتها و جان فشانی های شهیدان و ایثارگران در دوران دفاع مقدس را گرامی داشتند.

در ادامه جلسه آقای دکتر ارجمندی ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان در شورای مدیران کل منطقه یک، گزارشی از آمار و اطلاعات و وضعیت دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در داشگاه علم و صنعت  را ارائه دادند . دکتر ارجمندی ضمن ارائه بخشی از خدمات ارائه شده به دانشجویان شاهد و ایثارگر به برنامه های آتی اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علم و صنعت اشاره نمودند که مورد استقبال شرکت کنندگان در جلسه قرار گرفت.

در ادامه جلسه آقای دکتر اللهیاری با اشاره به جمعیت دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی دانشگاه ها تاکید کردند باید تلاش نماییم که دانشجویان شاهد و ایثارگر از نظر ویژگی های آموزشی و پژوهشی و مسئولیت پذیری جزء بهترین دانشجویان دانشگاهها باشند. ایشان همچنین ضمن اشاره  به رسالت مدیران در جهت حفظ هویت ایثارگری،حائز اهمیت دانسته و تلاش درجهت ارتقای وضعیت کیفی از نظر شاخص های آموزشی و پژوهشی دانشجویان را دارای اهمیت ویژه دانستند .

دبیر شورای مدیران کل منطقه یک کشور با تاکید بر سیاست های فعلی دانشگاه ها به عنوان دانشگاه های کارآفرین ،پرورش دانشجویان توانمند و کارآفرین را هم راستا با سیاستها و نیازهای جامعه ارزیاب کردند که جامعه شاهد و ایثارگر نیز از این مقوله مستثنی نیستند همچنین نگاه جدید به پرورش نسل جدیدی در راستای دانشگاه های اجتماعی تلاش بر پرورش دانشجویان اجتماعی و مسئولیت پذیر را از اولویت های آتی دانشگاه ها بر شمردندکه باید دانشجویان و شهروندان مسئولیت پذیر تربیت نماید. ایشان ضمن تقدیر از دانشگاه هایی که نقطه نظرات خود را در خصوص پیش نویس آیین نامه تسهیلات آموزشی به دبیرخانه ارسال کرده اند دستور جلسه را مطرح  و همکاری بسیار خوب دانشگاه ها برای برگزاری سومین جشنواره تحصیلی و آموزشی جایزه ملی ایثار خواستار شدند و سپس اعضای جلسه به  ارائه نقطه نظرات در خصوص موارد مطرح شده پرداختند و پس از بحث و بررسی ، تصمیمات لازم اتخاذ گردید

اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

پنج‌شنبه    27 دی 1397

معرفی اداره کل

اخبار

اطلاعیه‌ها

شهدای دانشگاه

کانون علمی - فرهنگی ایثار

کتابخانه الکترونیکی

گالری

تالار گفت و گو

قوانین، آئین‌نامه‌ها و مقررات

فرم‌های ضروری

عضویت در سایت

 
 

کلمه رمز خود را فراموش کرده‌ام

جلسه شورای معاونان فرهنگی دانشکده ها و پردیس های دانشگاه تهران برگزار شد

جلسه شورای مدیران کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه یک آموزش عالی برگزار شد

جلسه شورای کارشناسان دفاتر امور شاهد و ایثارگر پردیس/ دانشکده های تابعه دانشگاه تهران برگزار گردید.

بازدید یک روزه معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و مدیران این معاونت از پردیس ابوریحان دانشگاه تهران

ثبت نام دومین دوره کارگاه آموزشی تخصصی " اصول و روش‌های دفاع از پروژه، پایان نامه و رساله" با تخفیف ویژه

جلسه ستاد امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران، شنبه 8 دی ۱۳۹7 در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

پیام تسلیت دانشگاه تهران برای جان باختن تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

استخدام 200 نفر نیروی انسانی موردنیاز بنیاد در شهرستان‌ها

فراخوان سومین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار

فایل اولین گاهنامه ایثار - کانون علمی - فرهنگی ایثار دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران
   

shahed@ut.ac.ir

 

كليه حقوق اين وب‌سايت متعلق به اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران است