اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران
اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران
بازگشت

دیدار مدیران کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر و امور خوابگاه های دانشگاه تهران با دانشجویان معزز جانباز ساکن در کوی  (28/08/1397)

   

 

 

  

 بعداز ظهر روز یک شنبه 27 آبان 1397  دکتر اللهیاری مدیر کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر  و دکتر اسماعیلی مدیر کل امور خوابگاه های دانشگاه تهران به اتفاق مسئولین دو اداره کل با حضور در ساختمان شماره 4 کوی دانشگاه با جانبازان سرافراز ساکن در این مجتمع دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار صمیمی دانشجویان جانباز  به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص بهبود وضعیت اسکان دانشجویان و رشد و توسعه فرهنگی و اجتماعی محیط کوی دانشگاه برای همه دانشجویان ساکن به عنوان سرمایه های بی بدیل ملی پرداختند و آمادگی خود را جهت هر گونه کمک فکری و عملیاتی اعلام و از مسئولین دانشگاه به جهت فراهم نمودن محیطی امن و آرام و مناسب برای اسکان و انجام امور آموزشی و پژوهشی دانشجویان جانباز قدردانی نمودند.

 در این دیدار آقای دکتر اسماعیلی مدیر کل امور خوابگاه های دانشگاه، با اشاره به اهداف مدیریت کوی برای تدارک محیطی بدون  دغدغه برای اسکان دانشجویان، آمادگی خود را برای استفاده از نقطه نظرات و ظرفیت های فکری و فرهنگی همه دانشجویان به ویژه دانشجویان عزیز جانباز در اداره بهینه کوی دانشگاه و رفع نقایص احتمالی اعلام نمود.

در ادامه این دیدار آقای دکتر اللهیاری مدیر کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر حضور در بین دانشجویان جانباز، این شهیدان زنده آرمان های انقلاب را فرصتی مغتنم عنوان نمود که از الطاف الهی محسوب می گردد. وی ضمن ذکر خاطراتی از دوران سراسر افتخار دفاع مقدس بر  هر گونه همکاری با مسئولین کوی دانشگاه برای مناسب سازی فضای اسکان دانشجویان جانباز تاکید نمود  و از تلاش های مدیریت کوی دانشگاه در جهت رفع مشکل اسکان دانشجویان شاهد و ایثارگر به ویژه تلاش برای ایجاد محیطی مناسب برای اسکان دانشجویان جانباز تقدیر نمود.

در ادامه این دیدار دانشجویان جانباز به مشکلات و نقایص موجود در ساختمان و تغییر و بهبود فضای کلی ساختمان اشاره کردند که مدیران حاضر در جلسه تصمیمات لازم را جهت بهبود بیش از پیش شرایط و مناسب سازی محیط برای استفاده جانبازان اتخاذ نمودند و مقرر شد اقدامات لازم در اسرع وقت ممکن انجام پذیرد . در پایان این دیدار مدیران حاضر در دیدار به همراه ساکنین از اتاق های جانبازان بازدید به عمل آوردند.

 

 

اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

شنبه    24 آذر 1397

معرفی اداره کل

اخبار

اطلاعیه‌ها

شهدای دانشگاه

کانون علمی - فرهنگی ایثار

کتابخانه الکترونیکی

گالری

تالار گفت و گو

قوانین، آئین‌نامه‌ها و مقررات

فرم‌های ضروری

عضویت در سایت

 
 

کلمه رمز خود را فراموش کرده‌ام

فایل اولین گاهنامه ایثار - کانون علمی - فرهنگی ایثار دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

نشست دانشجویی کانون علمی و فرهنگی ایثار با حضور مسئولین دانشگاه تهران و بنیاد شهید و ایثارگران به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو برگزار گردید

جلسه شورای مدیران کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه یک آموزش عالی برگزار شد

دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران با جانبازان آسایشگاه ثارالله دیدار کردند

برگزاری نشست دانشجویی با حضور مسئولین دانشگاه تهران و بنیادشهید و ایثارگران به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو

دیدار دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران با جانبازان آسایشگاه ثارالله

تشریح جزئیات ثبت‌نام ایثارگران در آزمون فراگیر استخدامی کشور

جلسه آشنایی نو دانشجویان مقطع کارشناسی با اساتید مشاور پردیس فارابی

مراسم دومین سالگرد حضور آسمانی شهید گمنام کوی دانشگاه

گزارش تصویری جلسه شورای مدیران دفاتر امور شاهد و ایثارگر پردیس ها و دانشکده های دانشگاه تهران

اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران
   

shahed@ut.ac.ir

 

كليه حقوق اين وب‌سايت متعلق به اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران است