اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران
اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران
بازگشت

شانزدهمین نمایشگاه مهر دانشگاه تهران افتتاح شد (09/07/1397)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شانزدهمین نمایشگاه مهر با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی و معاونت دانشجویی دانشگاه تهران با حضور دکتر مجید سرسنگی، دوشنبه 9 مهر آغاز به کار کرد.

در مراسم افتتاح این نمایشگاه که با حضور مدیران ارشد دانشگاه و دانشجویان برگزار شد؛ دکتر مجید سرسنگی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، ضمن خوش آمدگویی به دانشجویان جدید الورود، گفت: نمایشگاه مهر دانشگاه تهران هر سال با آغاز سال تحصیلی برگزار می شود و دانشجویان در این نمایشگاه به همت مرکز بهداشت و مرکز مشاوره مورد پایش جسم و روان قرار می گیرند.

وی افزود: در این نمایشگاه همچنین، تشکل های دانشجویی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و دینی به دانشجویان جدیدالورود معرفی می شوند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در ادامه، اظهار کرد: حدود 11 هزار دانشجوی جدید دانشگاه تهران در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند که از این میان 7 هزار و 500 دانشجو در باشگاه دانشجویان و 3 هزار و 500 دانشجو نیز در 3 پردیسس کشاورزی و منابع طبیعی، پردیس ابوریحان و پردیس فارابی پذیرش خواهند شد.

گفتنی است، هدف از برگزاری نمایشگاه مهر، پایش سلامت جسم و روان نودانشجویان ورودی سال 1397 است. همچنین در این نمایشگاه دانشجویان ورودی جدید با خدمات حوزه معاونت‌های فرهنگی و اجتماعی و تشکل‌های دانشجویی و معاونت دانشجویی آشنا خواهند شد. در این نمایشگاه‌ تشکل‌های اسلامی دانشجویان، کانون‌های فرهنگی، اجتماعی، هنری و دینی و انجمن‌های علمی دانشجویی به معرفی دستاوردهای خود می‌پردازند. 

همچنین در این نمایشگاه، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و مسجد دانشگاه، سازمان بین المللی دانشگاهیان، بنیاد حامیان دانشگاه، تولیدات فرهنگی و هنری دانشجویان، صندوق قرض الحسنه، دانشکده کارآفرینی و مرکز مشاوره دانشگاه تهران نیز غرفه هایی برای معرفی فعالیت های خود دارند.

نودانشجویان سال تحصیلی جدید، طبق زمان بندی صورت گرفته تا 24 مهر به این نمایشگاه مراجعه و مورد پایش سلامت قرار می گیرند و با حوزه های فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه آشنا می‌شوند. ساعت کار نمایشگاه از شنبه تا چهارشنبه از 8 تا 17 و پنجشنبه از ساعت 8 تا 14 است و پذیرش واحدها یک ساعت پیش از پایان نمایشگاه به اتمام می رسد، همچنین نمایشگاه هر روز از ساعت 12 تا 13 تعطیل است.

اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

شنبه    24 آذر 1397

معرفی اداره کل

اخبار

اطلاعیه‌ها

شهدای دانشگاه

کانون علمی - فرهنگی ایثار

کتابخانه الکترونیکی

گالری

تالار گفت و گو

قوانین، آئین‌نامه‌ها و مقررات

فرم‌های ضروری

عضویت در سایت

 
 

کلمه رمز خود را فراموش کرده‌ام

فایل اولین گاهنامه ایثار - کانون علمی - فرهنگی ایثار دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

نشست دانشجویی کانون علمی و فرهنگی ایثار با حضور مسئولین دانشگاه تهران و بنیاد شهید و ایثارگران به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو برگزار گردید

جلسه شورای مدیران کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه یک آموزش عالی برگزار شد

دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران با جانبازان آسایشگاه ثارالله دیدار کردند

برگزاری نشست دانشجویی با حضور مسئولین دانشگاه تهران و بنیادشهید و ایثارگران به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو

دیدار دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران با جانبازان آسایشگاه ثارالله

تشریح جزئیات ثبت‌نام ایثارگران در آزمون فراگیر استخدامی کشور

جلسه آشنایی نو دانشجویان مقطع کارشناسی با اساتید مشاور پردیس فارابی

مراسم دومین سالگرد حضور آسمانی شهید گمنام کوی دانشگاه

گزارش تصویری جلسه شورای مدیران دفاتر امور شاهد و ایثارگر پردیس ها و دانشکده های دانشگاه تهران

اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران
   

shahed@ut.ac.ir

 

كليه حقوق اين وب‌سايت متعلق به اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران است