اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران
اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران
بازگشت

برگزاری جلسه مشترک مسئولین اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه و هیأت رئیسه پردیس فارابی (23/08/1396)

  

 

 

 

 

  

 جلسه مسئولین اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه  با رئیس و اعضای هیأت رئیسه پردیس فارابی، به منظور برسی وضعیت تحصیلی و فرهنگی دانشجویان شاهد و ایثارگر ، بسط فرهنگ ایثار و شهادت در محیط های دانشگاهی، تقویت دفاتر امور شاهد و ایثارگر برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به ایثارگران معزز و هم اندیشی جهت شناخت مشکلات و در خواست های ایثارگران و ارائه راهکارهای مناسب یرای رفع نقایص احتمالی موجود در خدمات رسانی به این عزیزان،صبح روز دوشنبه 22 آبان ماه ۱۳۹6 در محل پردیس مذکور برگزار گردید. 

مدیر کل امور دانشجویان وکارکنان شاهد وایثارگر و هیات همراه پس از ورود به پردیس ضمن حضور در یادمان شهید گمنام به آرمانهای شهدا و ایثارگران ادای احترام نموده و پس از آن در جلسه هیأت رئیسه پردیس شرکت نمودند . در این جلسه که با تلاوت آیاتی از کلام الله مجیدآغاز گردید، ابتدا آقای دکتر غلامرضا جندقی رئیس پردیس ضمن خیرمقدم، گزارشی اجمالی از وضعیت دانشجویان و کارکنان ایثارگر پردیس بیان نمودند سپس آقای دکتر سید احمد طباطبائی لطفی مدیر دفتر امور شاهد و ایثارگر پردیس ،گزارشی از فعالیت ها و عملکرد دفتر در شش ماهه اول سال 1396 را ارائه نمودند .  در ادامه جلسه آقای دکتر رحمت اله اللهیاری مدیر کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران گزارش مبسوطی از فعالیت‌های اداره کل در حوزه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی و فرهنگی و دانشجویی ارائه نمودند . ایشان با اشاره به اولویتهای برنامه های اداره کل در دوره اخیر، ضمن ارائه گزارش آماری و نمودار مقایسه ای از  وضعیت تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر پردیس فارابی با سایر دانشجویان، ضمن تشکر از تلاش های انجام شده ، حفظ و ارتقای وضعیت تحصیلی و فرهنگی دانشجویان را مورد تاکید قرار دادند . ایشان با اشاره به نقش تعیین کننده نیم سالهای اول تحصیلی در روند تحصیلی و موفقیت دانشجویان یکی از اولویت های مورد تاکید اداره کل را حمایت ویژه از دانشجویان ورودی جدید دانسته و تاکید کردند؛ضمن شناسایی مشکلات و عوامل مؤثر در افت تحصیلی دانشجویان نسبت به رفع مشکلات تلاش خواهیم نمود و در این مسیر به استفاده از ظرفیت های طرح اساتید مشاور دانشجویان شاهد و ایثارگر، برگزاری کلاس های تقویتی و کارگاه های آموزشی اشاره کردند. سپس در ادامه جلسه معاونان پردیس به بیان نقطه نظرات خود در خصوص مسائل مختلف حوزه شاهد و ایثارگر پردیس پرداختند و پس از  بحث و تبادل نظر، تصمیمات لازم در خصوص موضوعات مورد نظر اتخاذ گردید.

در ادامه، مدیر کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه و هیأت همراه از دفتر امور شاهد و ایثارگر پردیس بازدید نموده و از تلاشهای مدیر و کارشناس دفتر امور شاهد و ایثارگر پردیس تقدیر به عمل آوردند.

بازدید از پردیس فارابی با حضور مسئولین اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر از اتاق جانبازان ادامه یافت در این دیدار که در فضایی آکنده از صمیمیت و معنویت انجام گرفت، دانشجویان معزز جانباز با تشکر از خدمات ارائه شده به جانبازان پردیس، پیشنهاد ها و درخواستهای خود را در جهت بهبود وضعیت اتاق جانبازان ارائه کردند و مقرر شد موضوعات، از مبادی ذیربط پیگیری و نسبت به رفع کمبودها اقدام گردد.

حسن ختام دیدار از پردیس فارابی، شرکت در نشست صمیمانه دانشجویان ورودی جدید با حضور اساتید مشاور دانشجویان شاهد و ایثارگر بود .در این نشست دانشجویان شاهد و ایثارگر به طرح سوالات و نقطه نظرات خود پرداختند، سپس مسئولین و اساتید مشاور با ابراز مسرت از حضور در جمع دانشجویان ضمن ارائه راهنمائی های لازم ، پاسخ های لازم را به سؤالات دانشجویان ارائه نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

 

اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

دوشنبه    28 آبان 1397

معرفی اداره کل

اخبار

اطلاعیه‌ها

شهدای دانشگاه

کانون علمی - فرهنگی ایثار

کتابخانه الکترونیکی

گالری

تالار گفت و گو

قوانین، آئین‌نامه‌ها و مقررات

فرم‌های ضروری

عضویت در سایت

 
 

کلمه رمز خود را فراموش کرده‌ام

دیدار مدیران کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر و امور خوابگاه های دانشگاه تهران با دانشجویان معزز جانباز ساکن در کوی

فراخوان پژوهش‌های قرآنی در حوزه ایثار اجتماعی

کارگاه آموزشی «هدایت تحصیلی و توانمندسازی» ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر جدیدالورود در سه گروه برگزار گردید

شهید فرشاد امانخانی

نمایشگاه عکس اربعین در نگارخانه دانشجو

جلسه شورای کارشناسان دفاتر امور شاهد و ایثارگر پردیس/ دانشکده های تابعه دانشگاه تهران برگزار گردید.

إنّا لِلّه وَ إنّا إلَیهِ راجعونَ

اطلاعیه اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران در خصوص هزینه های درمانی ایثارگران

بازدید رئیس دانشگاه تهران از نمایشگاه مهر

شورای سیاستگذاری چهاردهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی از دکتر مجید سرسنگی تقدیر کرد

اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران
   

shahed@ut.ac.ir

 

كليه حقوق اين وب‌سايت متعلق به اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران است