اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران
ارتباط با ما پیوندها پرسش‌های متداول صفحه اصلی
 
 

     

سال ۱۳۹۷ : سال  حمایت از کالای ایرانی                                   سال ۱۳۹۷ : سال  حمایت از کالای ایرانی                                    سال ۱۳۹۷ : سال  حمایت از کالای ایرانی                                        سال ۱۳۹۷ : سال  حمایت از کالای ایرانی                                   سال ۱۳۹۷ : سال  حمایت از کالای ایرانی                                   سال ۱۳۹۷ : سال  حمایت از کالای ایرانی                                 سال ۱۳۹۷ : سال  حمایت از کالای ایرانی                                سال ۱۳۹۷ : سال  حمایت از کالای ایرانی                                 سال ۱۳۹۷ : سال  حمایت از کالای ایرانی                                 سال ۱۳۹۷ : سال  حمایت از کالای ایرانی                               سال ۱۳۹۷ : سال  حمایت از کالای ایرانی                                سال ۱۳۹۷ :     سال  حمایت از کالای ایرانی                              سال ۱۳۹۷ : سال  حمایت از کالای ایرانی                                   سال ۱۳۹۷ : سال  حمایت از کالای ایرانی                               سال ۱۳۹۷ : سال  حمایت از کالای ایرانی                     

اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

  

 

 

  

کانال اداره کل امور شاهد و ایثارگر در پیام رسان ایتا

زهرا ترکاشوند
نام و نام خانوادگی: زهرا ترکاشوند

عضو هئت علمی دانشگاه تهران

مرتبه علمی: استادیار پایه 6

گر... [ ادامه ]

کتاب پرتوی از عظمت امام حسین (ع)

کتاب تفسیر سوره محمد صلی الله علیه و آله

سیره پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله

 
بازگشت

اولین المپیاد ملی ورزش همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور در دانشگاه تهران افتتاح شد (02/05/1396)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در این مراسم که با حضور رئیس و مسئولان دانشگاه تهران، مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت ورزش و جوانان و حدود ۹۵ تیم پسران از دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار شد، دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه تهران، ضمن خوش آمد گویی به دانشجویان گفت: «دانشگاه تهران در هفته پیش و این هفته میزبان فرزندان خوب این میهن، دانشجویان عزیز ورزشکار بوده و این افتخار بزرگی برای ما در دانشگاه تهران است».

معاون فرهنگی دانشگاه تهران، شادابی و امید را یکی از مؤلفه‌های مهم برای شناختن یک جامعه سالم توصیف کرد و افزود: «نبض این سلامت و شادابی باید در دانشگاه‌ها بتپد، اگر روزی دانشگاه‌های ما با افسردگی، عدم شادابی و امید رو به رو شوند باید احساس خطر و نگرانی کنیم».

دکتر سرسنگی خاطر نشان کرد: «کسانی که فکر می‌کنند دانشگاه خوب، یعنی دانشگاه ساکت و دانشگاه بدون شور و نشاط و آنهایی که تفکرشان بر این است که دانشجویان باید سر در لاک خود بکنند و شور و نشاطی نداشته باشند در اشتباه هستند».

وی دانشگاه و جامعه خوب و سالم را مکانی برشمرد که دانشجویان در آن با شور و نشاط و با امید به آینده گام بردارند و زندگی خود را وقف حرکتی پوینده برای سازندگی و آینده کشور کنند.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران با تأکید بر اینکه المپیاد ورزش‌های همگانی پیام‌رسان این رسالت مهم و این پیام با اهمیت و خطیر است گفت: «امیدواریم در این دو هفته شما ورزشکاران با دمیدن روحیه نشاط و امید در دانشگاه‌ها پیام خودتان را به همه کسانی که از بیرون به دانشگاه نگاه می‌کنند ارسال کنید. پیامی که نشان می‌دهد دانشجویان ما با همه مشکلات و سختی‌ها هنوز پر شور و نشاط هستند و با نگاهی امیدوار به آینده این کشور نگاه می‌کنند».

دکتر مجتبی صدیق، رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر علی پورکیانی، مدیر کل تربیت‌ بدنی  وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز طی سخنان کوتاهی به دانشجویان خوش آمد گفتند و به تشریح برنامه‌های ورزشی وزارت متبوع پرداختند.

پس از اجرای موسیقی و انجام حرکات موزون هنرمندان کرد، سوگند نامه از سوی دانشجویان ورزشکار شرکت کننده در مراسم قرائت و پس از برگزاری مراسم رژه مشعل اولین المپیاد ملی ورزش همگانی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور در بخش پسران افروخته شد.

اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

جمعه    04 خرداد 1397

معرفی اداره کل

اخبار

اطلاعیه‌ها

شهدای دانشگاه

کانون علمی - فرهنگی ایثار

کتابخانه الکترونیکی

گالری

تالار گفت و گو

قوانین، آئین‌نامه‌ها و مقررات

فرم‌های ضروری

عضویت در سایت

 
 

کلمه رمز خود را فراموش کرده‌ام

زمان و نحوه میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی

سوم خرداد، سال روز آزاد سازی خرمشهر قهرمان گرامی باد.

آیین معرفی برگزیدگان مرحله دانشگاهی سی و سومین مسابقات قرآن و عترت، یکشنبه 6 خرداد، ساعت 18:30 در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

ممنوعیت تأمین هزینه افطاری توسط کلیه دستگاه‌های اجرایی

آقای مسعود ریاضی مقدم دانشجوی کارشناسی ارشد پردیس هنرهای زیبا به عنوان دبیر کانون علمی و فرهنگی ایثار دانشجویان شاهد و ایثارگر منصوب شد.

گزارش تصویری دهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

اولین کارگاه آموزشی اصول و روشهای دفاع از پایان نامه، پروژه، و رساله ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر مقاطع تحصیلات تکمیلی برگزار گردید.

عضویت دکتر سید جلال زرگر جانباز معزز 70% در شورای برنامه ریزی و حمایت استعداد درخشان دانشگاه

دهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران برگزار گردید.

آغاز ثبت‌نام پنجمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از 23 اردیبهشت

اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران
   

shahed@ut.ac.ir

 

كليه حقوق اين وب‌سايت متعلق به اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران است