اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران
ارتباط با ما پیوندها پرسش‌های متداول صفحه اصلی
 
 

     

فرا رسیدن ۳۱ شهریور ماه و آغاز هفته دفاع مقدس گرامی باد                                   دانشگاه تهران برترین دانشگاه ایرانی در نظام رتبه بندی شانگهای 

اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

    

                     

   

 کانال تلگرام اداره کل امور شاهد و ایثارگر 

دکتر قاسم عموعابدینی
تحصیلات
کارشناسی, 1373, مهندسی شیمی, دانشگاه تهران _
کارشناسی ارشد, 1378, مهندسی شیمی, دانشگاه تهر... [ ادامه ]

کتاب پرتوی از عظمت امام حسین (ع)

کتاب تفسیر سوره محمد صلی الله علیه و آله

سیره پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله

 
بازگشت

اولین المپیاد ملی ورزش همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور در دانشگاه تهران افتتاح شد (02/05/1396)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در این مراسم که با حضور رئیس و مسئولان دانشگاه تهران، مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت ورزش و جوانان و حدود ۹۵ تیم پسران از دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار شد، دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه تهران، ضمن خوش آمد گویی به دانشجویان گفت: «دانشگاه تهران در هفته پیش و این هفته میزبان فرزندان خوب این میهن، دانشجویان عزیز ورزشکار بوده و این افتخار بزرگی برای ما در دانشگاه تهران است».

معاون فرهنگی دانشگاه تهران، شادابی و امید را یکی از مؤلفه‌های مهم برای شناختن یک جامعه سالم توصیف کرد و افزود: «نبض این سلامت و شادابی باید در دانشگاه‌ها بتپد، اگر روزی دانشگاه‌های ما با افسردگی، عدم شادابی و امید رو به رو شوند باید احساس خطر و نگرانی کنیم».

دکتر سرسنگی خاطر نشان کرد: «کسانی که فکر می‌کنند دانشگاه خوب، یعنی دانشگاه ساکت و دانشگاه بدون شور و نشاط و آنهایی که تفکرشان بر این است که دانشجویان باید سر در لاک خود بکنند و شور و نشاطی نداشته باشند در اشتباه هستند».

وی دانشگاه و جامعه خوب و سالم را مکانی برشمرد که دانشجویان در آن با شور و نشاط و با امید به آینده گام بردارند و زندگی خود را وقف حرکتی پوینده برای سازندگی و آینده کشور کنند.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران با تأکید بر اینکه المپیاد ورزش‌های همگانی پیام‌رسان این رسالت مهم و این پیام با اهمیت و خطیر است گفت: «امیدواریم در این دو هفته شما ورزشکاران با دمیدن روحیه نشاط و امید در دانشگاه‌ها پیام خودتان را به همه کسانی که از بیرون به دانشگاه نگاه می‌کنند ارسال کنید. پیامی که نشان می‌دهد دانشجویان ما با همه مشکلات و سختی‌ها هنوز پر شور و نشاط هستند و با نگاهی امیدوار به آینده این کشور نگاه می‌کنند».

دکتر مجتبی صدیق، رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر علی پورکیانی، مدیر کل تربیت‌ بدنی  وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز طی سخنان کوتاهی به دانشجویان خوش آمد گفتند و به تشریح برنامه‌های ورزشی وزارت متبوع پرداختند.

پس از اجرای موسیقی و انجام حرکات موزون هنرمندان کرد، سوگند نامه از سوی دانشجویان ورزشکار شرکت کننده در مراسم قرائت و پس از برگزاری مراسم رژه مشعل اولین المپیاد ملی ورزش همگانی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور در بخش پسران افروخته شد.

اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

شنبه    01 مهر 1396

معرفی اداره کل

اخبار

اطلاعیه‌ها

شهدای دانشگاه

کانون علمی - فرهنگی ایثار

کتابخانه الکترونیکی

گالری

تالار گفت و گو

قوانین، آئین‌نامه‌ها و مقررات

فرم‌های ضروری

عضویت در سایت

 
 

کلمه رمز خود را فراموش کرده‌ام

آیین ورودی نو دانشجویان سال 1396 دانشگاه تهران با حضور هیئت رئیسه

فرا رسیدن 31 شهریورماه و آغاز هفته دفاع مقدس گرامی باد

آیین ورودی نو دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود

سرپرست اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم منصوب گردید.

اختتامیه سیزدهمین جشنواره ورزشی کارکنان و اعضای هیأت علمی برگزار شد

جلسه شورای مدیران دفاتر امور شاهد و ایثارگر پردیس/دانشکده های تابعه دانشگاه تهران برگزار گردید

مَنْ کُنْتُ مَوْلاهُ، فَهذا عَلِىٌّ مَوْلاهُ

ولادت دهمین اختر آسمان امامت و ولایت امام هادی النقی

قابل توجه داوطلبان شاهد و ایثارگر که بدون استفاده از سهمیه در دوره های شهریه پرداز مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهران پذیرفته شده اند

مراسم دعای عرفه

اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران
   

shahed@ut.ac.ir

 

كليه حقوق اين وب‌سايت متعلق به اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران است