اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران
اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران
بازگشت

نشست یک روزه مدیران کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های منطقه یک آموزش عالی کشور (26/10/1395)

    دومین جلسه شورای مدیران کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های منطقه یک آموزش عالی کشور در سال تحصیلی 96-1395 روز یکشنبه 26 دی 1395 با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مدیران کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه یک و مسئولین  بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران در جوار مرقد منور حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام انقلاب اسلامی در محل مرکز فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران (خانه شهید) گلزار شهدا بهشت زهرا (س) برگزار شد.

    در ابتدای این جلسه دکتر سیدجلال زرگر مشاور رئیس دانشگاه و مدیرکل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران و دبیر شورای مدیران کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه یک آموزش عالی کشور، ضمن خیر مقدم به مدعوین و تسلیت رحلت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، گزارشی از اقدامات و پیگیری های انجام شده توسط دبیرخانه منطقه در خصوص مصوبات جلسه قبلی شورا ارائه نمود. در ادامه جلسه موضوعاتی شامل دستور العمل اجرائی جشنواره آموزشی پژوهشی جایزه ملی ایثار و هم اندیشی در جهت نحوه اجرای مطلوب جشنواره مذکور، بررسی مشکلات آیین نامه آموزشی به ویژه نحوه اعمال نمره آزمون زبان دانشجویان دکتری و همفکری برای ارائه راهکارهای مناسب در جهت رفع این مشکل،  بررسی آیین نامه پایدار تسهیلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر و نظرات مدیران کل محترم در خصوص تسهیلات آموزشی و پژوهشی در جهت حمایت هدفمند از دانشجویان ساعی و ممتاز شاهد و ایثارگر و مسائل جاری به عنوان دستور جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در بخش دیگری از جلسه دکتر حمیدعلی صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ ضمن قدردانی از مسئولین ستادهای امور شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه، خدمت به دانشجویان شاهد و ایثارگر را توفیق الهی توصیف نمودند که نصیب ایشان شده است. سپس جناب آقای حسینی مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری توضیحاتی را در خصوص برگزای جشنواره آموزشی و پژوهشی جایزه ملی ایثار ارائه نمودند.       

    در ادامه جلسه مدعوین با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره)، ضمن ادای احترام و تجدید میثاق با آرمان های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی، نماز ظهر و عصر را به جماعت اقامه نمودند.  پایان بخش این نشست یک روزه، حضور در گلزار شهدای بهشت زهرا (س)، ادای احترام به مقام والای شهیدان و قرائت فاتحه برای روح ملکوتی این عزیزان بود.

   لازم به توضیح است مدیران کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه های تربیت مدرس، شاهد، صنعتی امیرکبیر، پیام نور، علم وصنعت ایران، الزهرا(س)، شهید بهشتی، تربیت دبیر شهید رجایی، خوارزمی، صنعتی شریف، جامع علمی کاربردی، فرهنگیان، هنر، فنی و حرفه ای، علامه طباطبایی و صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی عضو این شورا می باشند.

 

اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران

دوشنبه    28 آبان 1397

معرفی اداره کل

اخبار

اطلاعیه‌ها

شهدای دانشگاه

کانون علمی - فرهنگی ایثار

کتابخانه الکترونیکی

گالری

تالار گفت و گو

قوانین، آئین‌نامه‌ها و مقررات

فرم‌های ضروری

عضویت در سایت

 
 

کلمه رمز خود را فراموش کرده‌ام

دیدار مدیران کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر و امور خوابگاه های دانشگاه تهران با دانشجویان معزز جانباز ساکن در کوی

فراخوان پژوهش‌های قرآنی در حوزه ایثار اجتماعی

کارگاه آموزشی «هدایت تحصیلی و توانمندسازی» ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر جدیدالورود در سه گروه برگزار گردید

شهید فرشاد امانخانی

نمایشگاه عکس اربعین در نگارخانه دانشجو

جلسه شورای کارشناسان دفاتر امور شاهد و ایثارگر پردیس/ دانشکده های تابعه دانشگاه تهران برگزار گردید.

إنّا لِلّه وَ إنّا إلَیهِ راجعونَ

اطلاعیه اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران در خصوص هزینه های درمانی ایثارگران

بازدید رئیس دانشگاه تهران از نمایشگاه مهر

شورای سیاستگذاری چهاردهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی از دکتر مجید سرسنگی تقدیر کرد

اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران
   

shahed@ut.ac.ir

 

كليه حقوق اين وب‌سايت متعلق به اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران است